قوانین و مقررات

قوانین و مقررات سینا استوک : 


– تمام دستگاه ها پیش از ارسال علاوه بر تست سخت افزاری ، از نظر نرم افزاری نیز آماده شده و سپس خدمت مشتریان محترم ارسال می گردد . بنابراین خدمات گارانتی محصولات محدود به برطرف کردن اشکالات سخت افزاری دستگاه کامپیوتری است و تغییرات نرم افزاری مانند تهیه یا نصب Recovery DVD ، نصب و ارتقاء سیستم عامل ، درایورها ، نرم افزارهای کاربردی ، آنتی ویروس ، پشتیبان گیری از فایل های مورد نیاز ، تنظیم و بازیابی رمز دستگاه شامل خدمات گارانتی نبوده و در صورت درخواست مشتری به این تغییرات نرم افزاری ، برای ایشان هزینه اضافی در بر خواهد داشت .


– شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات ذخیره شده در کامپیوترهای کاربران نخواهد داشت ؛ چه پیش از دریافت و چه در مراحل تعمیر و جایگزینی . بنابراین جهت اطمینان از حفظ اطلاعات شخصی و کاری خود پیش از ارسال دستگاه به سینا استوک از تمامی اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه فرمایید .


– پیش از تحویل دستگاه به مراکز رسیدگی ، رمز عبور خود را حذف نموده یا به واحد پشتیبانی اطلاع دهید . در غیر این صورت تعمیرکار مجبور به تغییر تنظیمات قبلی خواهد شد ؛ در این مرحله نیز در صورت پاک شدن اطلاعات شخصی و کاری ، سینا استوک هیچ گونه مسئولیتی را نخواهد پذیرفت .


– پیش از تحویل دستگاه ، تمام لوازم جانبی را از دستگاه جدا کرده و صرفا به ارسال سیستم کامپیوتری مبادرت ورزید . سینا استوک در قبال نگهداری از موارد سخت افزاری نامربوط هیچ مسئولیتی را نخواهد پذیرفت .